| Mέℓℓ a întrebat:

Scuzati-ma ca postez aici.
Am o intrebare:
Ce model are un telefon Samsung star 3? Va intreb asta deoarece pentru a descarca jocuri de pe el, trebuie sa ii specific modelul(android, Microsoft etc).
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

E sistem propriu de la samsung.ba da.are sistem de operare.jocurile merg cu java. poti descarca.te duci pe http://java.mob.org/ si acolo gasesti jocuri...bafta

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se numeste sistem de operare nu model, iar telefonul tau nu are niciun sistem de operare

| Mέℓℓ explică (pentru suntserios):

Atunci cum pot descarca jocuri ori muzica?

| adrybubuok a răspuns:

Android

| suntserios a răspuns (pentru adrybubuok):

Nu mai bine taci daca nu stii ce spui?

| AlynSentiment a răspuns:

Modelul este android sper ca te-am ajutat!