| EA5100 a întrebat:

Salut TPU,

Pot functiona simultan 2 placi video : Pe placa de baza un Intel si in afara placii de baza NVidia. Mentionez ca vreau sa lucrez cu doua monitoare!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Cumpara alta placa video este mult prea slaba pentru a conecta la ea 2 monitoare.

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ce placa nVIDIA ai? spune exact modelul si te lamuresc eu. ma refer la placa dedicata nu la integrata din procesor.

| EA5100 explică (pentru florin1979):

Pai am nVIDIA GeForce 210

| florin1979 a răspuns (pentru EA5100):

Cumpara alta placa video este mult prea slaba pentru a conecta la ea 2 monitoare.

| JellyBean a răspuns:

Da,se poate am avut si eu asa ceva.

| EA5100 explică (pentru JellyBean):

Daca se poate, cum?

| JellyBean a răspuns (pentru EA5100):

Eu mi-am facut la un specialist, a dat niste permisiuni in bios, ca sa accepte windowsu doua placi.de aici nu mai stiu.