| iuli000 a întrebat:

prima data vreau sa va urez Paste fericit! Acum problema, am un Acer Z3 si imi apare,, actualizare de sistem... " vreau sa stiu daca ma costa bani dupa ce fac actualizarea (sunt pe abonament. intreb pentru ca mi se specifica aceasta posibilitate.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deci nu înţeleg ce vrei...
Ai abonament la net? ai nelimitat sau pe MB?
Dacă se face actualizare la windows normal că îţi ia din MB, dacă ai nelimitat nu te costă nimic.

| Carmen27 a răspuns:

Actualizare softului unui telefon nu costa nimic, cel putin in mod normal. Deci nu ar trebui sa iti fie ceruti bani. Iar in cayul in care va costa, vei fi anuntat inainte de efectuarea platii.