| Neluuu a întrebat:

Prin ce program pot arde un cd mp3cu mai multe foldere de muzica(rock disco etc) pentru ca pe cd in masina sa pot asculta muzica pe genuri.Am un cd facut de cineva pe care mi-l citeste pe foldere (rock disco etc),nu stiu cum la facut.Eu am incercat, si l-am ars cu w. media player dar melodiile mi le ia amestecate.Doresc un raspuns cat mai detaliat.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nero e un soft foarte bun. Poti folosi versiunea 6, 7 sau mai noua, dupa preferinte
https://www.youtube.com/watch?v=0syizFbmUV8

Intai creezi in calculator folderele cu muzica dorita selectata pe categorii, apoi plasezi folderele in programul Nero, pentru a fi inscriptionate pe cd, dupa tutorialul orientativ de mai sus.

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Eu folosesc ashampoo. E si moca si mult la usor de folosit decat nero care oricum trebuie piratat daca l vrei full