| IonutRazvan a întrebat:

Funda pentru cine imi da un raspuns Bun.

Am o placa video Nvidia 512 MB. procesor Intel dual core 3Ghs 4 gb ram. Si am o problema cu video. adica cand pun videoclipuri pe Youtube, 220.com sau ori ce alt site online imi merge foarte sacadat adica intrerupt video si sunetul o ia inainte, am pus driverul placi video direct de la Nvidia.com actualizat. am reinstalat windowsul am reinstalat flash player si degeaba. Ce credeti ca ar fi?

7 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, inca nu am gasit o rezolvare.

| anonimul998877 a răspuns:

Curata pc de praf.

| LDEGM2100 a răspuns:

Eu am un pentium 4 3.00 ghz HT, 1024 mb ram, si placa video 128 mb si ma uit la filme HD 720p rolling on the floor)

| IonutRazvan explică (pentru LDEGM2100):

La fel si fratemeu cu procesor ca al tai so rami 728 se uita la HD 720p

| LDEGM2100 a răspuns:

Incearca sa instalezi ultimu' driver si la placa video si la cea de sunet, s-ar putea sa fie un conflict intre cele doua, am patit-o si eu la PC-u meu nou, l-am scos din cutie si nu se auzea bine la nimic.Era sunetu intrerupt, cu bazaituri, am instalat ultimele drivere si merge ca uns acum si am la el:Intel Core I3 540 3.07 Ghz, 4 gb ram si placa video, Nvidia 9500 GT de 1 gb, am vrut sa il duc inapoi sa imi iau bani

| CaTaLyn18 a răspuns:

Ia-ti alta placa video de 1024 MB (1GB) si sigur o sa-ti mearga mai calumea...

| IonutRazvan explică (pentru CaTaLyn18):

Fratemeu are de 32 si ii merge calumea si a mea sa nu mearga de 512 atunci laughing. schimbu nu-i o rezolvare