| badearazvan a întrebat:

puteti sa imi dati si mie o plava video cat de cat buna pentru jocuri la un pret pana in 180lei placa mea de baza este asrock 960Gc-GS FX

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi pare rau! Placi bune pentru gaming pana in 300 lei n-ai sa gasesti. Cu chiu cu vai ai sa scoti ceva din asta: http://www.azerty.ro/......hz-edition
Nici asta nu este recoamndata pentru gaming.

| TheTiger a răspuns:

Strânge bani...Pana in 180 lei n-o sa gasesti o placa video care sa ruleze jocuri 2009+, doar la setări minime si rezolutie joasa.Totusi,este Nvidia gt 210.Nu e foarte buna, însă cea mai buna pana in 180 lei.Totusi,iti recomand sa mai strângi bani si sa iei gt630(Minim)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/ Nu este pana in 180 lei, dar isi face treaba si merita banii in plus