| iSaiyan a întrebat:

Salut, TPU recent am gasit pe eMAG un procesor amd r5 3600 fara cooler la 600 de lei, mi se pare ciudat, nu stiu daca sa comand, nu vreau sa ma trezesc cu ceva cartof de procesor. Pare destul e rezonabil totusi am vazut si pe cel.ro si pc garage acelasi tip, poate ati avut vreo experienta cu asa ceva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E simplu: il iei, il incerci si, conform legii, ai dreptul sa-l returnezi in 14 zile. eMag iti va da banii in maxim 30 zile dupa ce ajunge la ei.

| sierra1 a răspuns:

De pe eMAG NU iei țeapă, poți comanda cu incredere

| Sekim a răspuns:

E ok, poti cumpara si de pe PCG (apartine eMAG). Procesoarele vin acum si in varianta asta fara cooler pentru a reduce pretul atat pentru tine, cat si pentru ei.