| Minge707 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop si l-am gasit pe EMAG si pe CEL.RO. Care site este mai bun?

6 răspunsuri:
| biancaanamariat a răspuns:

Pe eMAG e transport gratuit si sunt bune, eu de acolo il am dar pe cel.ro unele produse sunt mai ieftine decat pe eMAG fiind aceleasi produse si transport il platesti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia de unde e mai ieftin. Cele doua sunt cele mai mari magazine de genul din Romania deci sunt serioase ambele

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt cam la fel de bune si serioase.
Dar mai bine comanzi de la eMAG.

| Jipa95 a răspuns:

Ai gasit acelasi model pe ambele site-uri? Pai ia-l si tu pe ala mai ieftin. Probleme cu garantia nu are nici un site dintre cele 2 sunt firme serioase.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Acolo unde e pretul mai mic