| mosneagu a întrebat:

Recent am observat ca atunci cand incerc sa ma uit pe internet cu castile(pe telefon), nu se aude nimic prin casti ci prin speaker-ul care il folosesc cand vorbesc cu cineva.Am incercat sa folosesc o alta pereche de casti si sa imi descid din nou telefonul.Va rog frumos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Aby123 a răspuns:

Cel mai probbil ai spot-ul unde intra castile in telefon stricat, tin minte ca mi s-a intamplat si mie, n-am gasit o metoda logica, de la mai multe incercari si stingerea telefonului mi s-a rezolvat de la sine. In caz de nu-ti revine, du-te la un magazin de reparat telefoanele sau daca ai garantie du-l acolo.

1 răspuns:
| mosneagu explică (pentru Aby123):

Multumesc pentru raspuns