| sNex96 a întrebat:

Salut TPU,
Recent mi-am cumparat un Laptop [ Lenovo G510 ] si am jocurile Css si Cs Go. Problema este ca optiunile de pe butoanele F1 - F12 functioneaza fara butonul FN. De exemplu, in joc pe F1 ar trebui sa-mi cumpere arma, munitie, etc. dar in loc de asta se da pe mut. La fel si la celelalte butoane! Se poate schimba setarea asta? As vrea sa apas FN + F1-12.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In bios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu e o setare in bios si 100% iti rezolva problema astawinking