| publicname124 a întrebat:

Am un laptop Lenovo g510 si as vrea sa fac butonul de pornit/oprit sa functionez pe post de repaus, adica (,) cand il apas sa intre lapop-ul in repaus. Cum fac? Funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SilviuPantiru2000 a răspuns:

Intri in control panel si te duci la setarile monitorului sau la power settings nu mai stiu exact si acolo ai mai multe categorii...te uiti pe acolo si o sa vezi actiuni pentru butonul on/off si selectezi de acolo happy
Sper ca ai inteles
P.S nu ma prea pricep sa dau explicatii laughing