| Peter2964 a întrebat:

Salut imi puteti raspunde la o intrebare? la calculator am facut curat in unitate si nu imi mai face legatura monitorul cu unitatea. Firul acela care face legatura l-am sdhimbat si tot nu merge.Mi s-a mai intamplat o data si nu stiu de cate ori l-am scos si l-am bagat dar a mers cu noroc.Acum nu mai merge si unitatea merge si monitorul dar nu se vede nimic.Imi puteti spune ce are va rog frumos.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ori monitorul nu mai merge, ori ai apasat pe butonul de inchidere al monitorului!

| KobraXS a răspuns:

Pai se poate sa fi rupt vreun fir prin unitate, nu este recomandat sa ti-o cureti singur, du-o la un spacialist

| b0denN a răspuns:

S-ar putea sa iti fii stricat monitorul, du-l la un specialist!

| Peter2964 explică:

Monitorul nu are nimic

| Peter2964 explică:

L am testat cu altul nu face conexiunea monitorul cu unitatatea