| bogdangabi32 a întrebat:

Sa va spun care este problema mea.

Deci:. Eu mi-am cumparat un router wireless, fiindca am o tableta android : Android Tablet 7", si vroiam sa am internet pe ea, Wi-Fi. Bun deci. routerul se numeste : trendnet wireless n home router TEW-711BR. L-am instalat dar nu am inteles o parte din carte ( o sa radeti de mine dar sa stiti ca chiar m-a pus in umbra, spunea sa conectez la internet prin modem, eu nu am modem si m-a blocat asa ca am sarit peste partea asta, si am instalat routerul fara internet doar cu acel usb care intra in calculator si unu in router ) Bun am facut tot iar acum imi apare ca este semnal plin la tableta si ca sunt conectat dar nu pot intra pe browser. Lam resetat si am inceput din nou dar tot nu imi iesa daca imi puteti spune exact cum sa il setez. Va rog ajutati-ma.

Va multumesc din suflet celor care ma vor ajuta, si celor care vor incerca macar.

4 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Asa deci spune-ne parola talaughinglaughing

| bogdangabi32 explică (pentru InViataReala):

Ce parola?

| InViataReala a răspuns (pentru bogdangabi32):

Inainte ai scris : Sa va spun care este parola mea!
Si acum ai corectat!

| bogdangabi32 explică:

Asa si? :d