| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Samsung Galaxy S Advance sau Lg Optimus L9? Care e mai bun? Au LAG-uri,BUG-uri? In afara de memoria RAM mai mica a S Advance-ul care mai e diferenta dintre ele? In jurul pretului al acestor dispozitive, ce telefoane imi mai recomandati?

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Ambele sunt bune dar eu as alege l9 este mai nou si mie personal imi placa cum arata

| Gabi05 a răspuns:

Iti recomand S advance, e un dispozitiv bun atat pe raport pret/performanta.
Desi L9 e mai nou ca S Advance, l9 sufera de bleending,si e destul de naspa.
Niciunul nu are lag,bug, mai ales ca sunt echipate cu un chipset dual core, capabil de orice la momentul de fata.
Personal as merge pe S Advance, pentru ca Samsung au vechime in piata telefoanelor, optimizeaza mai bine, si fac telefoane mai de calitate