| Bteen a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. Nu dispun de o suma prea mare de bani pentru achizitionarea unui telefon. Totusi este indeajuns pentru un Samsung Galaxy S sau Iphone 3GS. Ce mi-ati recomanda? Sau daca stiti alt telefon care sa se invarta in jurul pretului acestor 2 telefoane. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| andrey1703 a răspuns:

Misu in review-ul ala pe care l-ai dat scrie in josul paginii ca: "Apple iPhone 4: 9/10 • Samsung I9000 Galaxy S: 8/10"

| Fluffinator a răspuns:

Samsung galaxy s all the way. SGS este mai bun si decat iPhone 4 dupa cum arata majoritatea review-urilor http://www.gsmarena.com/......-500p8.php
Nu are rost sa dai mai multi bani pe un telefon limitat ca iPhone cand poti da mai putin pe un telefon care iti ofera o mai mare libertate, si este vizibil mai bun.
Eu am SGS si iti pot zice de pe acum ca nu te va dezamagi.
Bafta, sper sa iei decizia corecta.