| Trefla91 a întrebat:

Ce imi recomandati sa iau Telefon mobil LG Optimus L9 P760, Black sau Telefon mobil Samsung I9070 Galaxy S Advance, Ceramic White ca sunt la acelasi pret si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| lolelia a răspuns:

Ti-as recomanda in mod clar Samsung 19070 galaxy s advance, deoarece arata si mai bine si Samsung este firma cu cele mai bune telefoane, sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| firstboy a răspuns:

Clar Samsung, fiindca este o firma de prestigiu, poti conta pe el...