| Hokaghe a întrebat:

Saptamana asta a venit sora mea acasa de la facultate cu laptopu si pentru ca vroiam sa am internet si pe calculator si pe laptop am schimbat la laptop macu si cu un switch am conectat si laptopu si calculatoru la internet.

Problema este urmatoarea : sora mea a plecat inapoi si am uitat sa-i schimb macu, unde sta ea are internet si vreau sa stiu daca exista posibilitatea ca avand si ea acelasi mac sa-mi mearga mie sau ei internetu mai greu? ca atunci cand era acasa cand intra de pe laptop pe net nu prea mai mergea pe calculator si vice-versa big grin

2 răspunsuri:
| 1Many a răspuns:

Confunzi, macul nu merge schimbat, macul este unic la fiecare calculator/laptop.

| Hokaghe explică:

Stiu si eu ca fiecare calculator/laptop are un mac unic dar acesta se poate schimba... da un search pe google si o sa vezi happy...in fine tot nu am primit rasp la intrebare big grin ( si sigur nu confund big grin)