| batmobile a întrebat:

Salut tpu.scuzati categoria, am nevoie de raspuns rapid happy
Eu vreau sa pun niste fotografii din telefon pe pc.Nu am cablu usb...asa ca am copiat toate fotografiile din telefon pe cardul de memorie interna(SD CARD),am bagat cardul intr-un adaptor usb si cand il conectez la pc, imi apare in my computer Removable Disk (F) il deschid si vad 2 fisiere... DCIM si LOST.DIR dar nu gasesc nicio fotografie in ele.
Ce trebuie sa fac? am copiat eu gresit din telefon in sd card sau e ceva la pc?
Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In DCIM mai cauta. Acuma depinde si de faptul daca telefonul recunoaste formatul pozelor tale. Daca nu trebuie convertite. Ar fi bine sa ne spui tipul telefonului (denumirea completa) si formatul pozelor.

| Denyy22 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si este de la calculator.