| Crytek6 a întrebat:

scuzati categoria dar am o intrebare care ma depaseste si este urgent!
Ecranul iPhone-ului meu ( iPhone 3GS) este la luminozitate minima si nu il pot lumina! Problema este ca in setari este luminozitatea setata la maxim... nu stiu ce sa fac?
Telefonul a fost adus din franta (6 zile a stat aprins in bagaj) a ramas cu baterie 4% iar acum este la incarcat si are 95% dar tot degeaba!
Cine stie cum il pot face? Am incercat reboot, respring si shutdown... alte idei nu mai am. Softul merge perfect, sigur nu este de la soft.
Va rog, dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este o urgenta pentru Dragoste si sex.Mergi la un service.O seara buna.