| Wolfyyy a întrebat:

Scuzaţi dacă nu am postat unde trebuie, dar în seara asta am dat pe disney channel şi am văzut un episod din h2o. Se va mai face vreun sezon din acest serial? Ştiu ca ultimul episod a fost cel cu sirenele în piscina lunii de pe insula mako unde şi-au folosit puterile pentru a devia traiectoria cometei aceleia şi după vestitul THE END. sad

2 răspunsuri:
| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

Da se va mai face dar nu cu aceleasi personeje. Se va numi Mako Mermaids. Poti cauta mai multe detalii pe google. Poti gasi si episoadele dar sunt in engleza.
Funda?

| razvy1610 a răspuns:

Din informatiile mele nu se va mai face dar totul e posibil.