| Gax97 a întrebat:

Se mai pot recupera cumva fisierele de pe un CD/DVD formatat din greseala? Exista un astfel de program sofware(altul decat Recuva)? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-ai facut un backup da laughing...
==>>
Ai formatat CD/DVD? Hmmm..cum ai facut odata asta? In majoritatea cazurilor un cd/dvd nu poate fi formatat sau sters sau ceva de genul...Doar daca e facut ca un usb.
In concluzie daca ai reusit asta si nu stiu cum, nu, nu poti...sunt pierdute. Funda?

1 răspuns:
| ovidiu68 a răspuns:

Daca ai avut cd/dvd Rewritable si l.ai sters numai poti recupera datele asa cum se intampla cu un hdd, unde mai ai o sansacu diferite programe