| DragosNrg8 a întrebat:

Se poate instala Windows 7 pe hard-disk-ul D?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da, de ce n-ar merge. A grija doar la marime, sa fie destul de mare partitia D, si sa nu iti ramana alt windows instalat pe C, ca te alegi cu 2 care ocupa spatiul de pomana si uneori se bat cap in cap.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hard -ul e doar unul. D e doar o partitie a lui, si da poti instala windows ul unde vrei

| cornelmircea1980 a răspuns:

Da

| cornelmircea1980 a răspuns:

Da poti instala

| MariusN1 a răspuns:

Merge instalat in orice partitie vrei tu dar tine minte sa lasi ceva gb liberi in acea partitie unde instalezi windowsul

| vladutz12345 a răspuns:

Da.Dar nu este hard-drisk.Hard-diskul este unul singur. Exemplu D, E, C sunt doar partiitile lui. Poti pe orice partitie

| cosminextreme1208 a răspuns:

Da cum sa nu mearga depinde cat de bine iti merge calculatorul ca sa iti iei windows 7

| TheSkrillex a răspuns:

Da,tine doar de marimea acestuia si de spatiul pe care il ai.

| CosminSiAtat a răspuns:

Da se poate instala pe orice hard-disk