| anonim_4396 a întrebat:

(service Cluj) am niste casti marvo hg9032, mi s-a agățat cablu in scaun, voiam sa ma ridic sa insting becul si am cam tras de cablu destul de dur, de atunci nu prea mai merge casca stanga, de asta am pus in paranteza mai sus,, service Cluj", nu stiti unde pot gasi un service bun in Cluj care sa le repare?
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

ORICE service in electronice poate face așa ceva (simpluț)!

| CraciunAlex0620 a răspuns (pentru sierra1):

Bun, mersi mult de răspuns =]

| sierra1 a răspuns (pentru CraciunAlex0620):

Să fii iubit!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cauți pe olx: electronist. Nu toți se bagă la astfel de reparatii, deoarece reparația poate să coste cât o pereche de căști noi.
Dar merita să-i contactezi.