| alexstn111 a întrebat:

Sper ca am ales bine categoria. Cand incerc sa descarc jocul Injustice:Gods Among Us, descarcarea merge normal pana la 50%. De la 50% nu mai continua si dupa 4 minute, imi apare ca nu mai am memorie desi am 3. 50GB liberi, iar jocul are 2. 44GB. Am constatat ca desi se blocheaza descarcarea la 50%, tot imi consuma memorie pana cand ajunge la vreo 500MB memorie libera, iar apoi apare exact ce v-am zis mai sus. Am sters datele, datele cache si am dat si resetare din fabrica. Este vreo problema de la Play Store sau de la telefonul meu? (Samsung Galaxy J3 2016). Multumesc frumos!

1 răspuns:
| AndreiSebaIoan a răspuns:

Da mai exista probleme de genul la Play Store incearca peste cateva zile sigur o sa functioneze, iar daca nu da-ti o resetare la telefon