| MrHeadshot a întrebat:

Stie careva vreun program cu care sa vad fisierele softului din telefonul LG GS290?
Cel mai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Salut prietenas.M-am interesat pe Google dar nu existastraight face Zi-mi cam ce ai avea de gand sa faci cu acele fisiere.smug

| MrHeadshot explică (pentru greatLOL):

Vreau sa resoftez telefonul, dar cand bag cablul de date se aprinde fara baterie. Vroiam sa-l fac sa nu se mai aprinda deloc. Oricum multumesc.

| greatLOL a răspuns (pentru MrHeadshot):

Daca mai este in garantie du-te la Orange, Cosmote, Vodafone sau de unde l-ai luat, il vor trimite la cel mai apropriat service si il vor repara. Daca nu mai este in garantie, du-te la cel mai apropriat service GSM.Nu cred ca o sa coste peste 10 leiwinkingO Zi Buna!