| donnie112 a întrebat:

Stie cineva cum fac sa incarc fisiere pe iPad, am descarcat iTunes dar nu stiu cum sa incarc filme, poze, muzica, erc. Multumesc anticipat!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheClassyCat a răspuns:

Apasa ctrl si o si o sa iti apara sa adaugi muzica in lista poze etc si dupa ce le-ai pus pe itunes dai sync cu ipadul.

2 răspunsuri:
| TheClassyCat a răspuns:

Pai Dai drag and drop pe itunes sau pe romaneste iei poze musica ce ai acolo le selectezi si le tragi pe itunes. Simplu.

| donnie112 explică (pentru TheClassyCat):

Asa am incercat prima data, dar nu merge... am mai facut asta inainte dar nu-mi mai amintesc cu o alta versiune de iTunes...

| TheClassyCat a răspuns (pentru donnie112):

Apasa ctrl si o si o sa iti apara sa adaugi muzica in lista poze etc si dupa ce le-ai pus pe itunes dai sync cu ipadul.