| ZekStyle a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac un stick fat32 in exfat?

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

In my computer, dai click dreapta pe stick, dai format si iti apare o fereastra in care alegi tipul de format. Ai o lista derulanta cu fat, fat32, exfat si inca ceva. Debifezi quick format si dai ok. Ar fi bine sa salvezi datele de pe stick inainte de operatia astalaughing))

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Trebuie să îl formatezi în Fat32.Asta se poate face din my computer cu clik dreapta/format/de unde în câmpul acela de sus unde apare formatul se selectează fat32 și apoi se formatează. Succes