| danamarin a întrebat:

Stie cineva daca internetul mobil de la orange merge si in italia?

Răspuns Câştigător
| Cambria a răspuns:

Optiunile internet pe mobile sunt disponibile doar pe teritoriul Romaniei. Tariful standard pentru transferul de date in roaming in Uniunea Europeana este de 4 EUR/MB (4, 76 EUR cu TVA).
Daca in schimb utiliezi un abonament la orange exista cateva optiuni.

1 răspuns:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Bună! Nu, nu cred ca îți merge. Cred doar dacă ai activat roaming-ul.
Și eu am internet mobil de la Orange și știu că (,) cartela este un abonament sau o cartelă la liber. Este exact ca una de telefon deci cred că ai nevoie de roaming.

Mult succes! happy