| T30D0RA a întrebat:

Mai merge internetul mobil pe orange chiar daca sunt in perioada de gratie?

6 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu merge!
Baftawinking

| VisualBasicExpert a răspuns:

Nu laughing. eu am avut un prieten care sia facut oferta de net pe o luna si a avut jumate de an net fara sa reactiveze optiunea happy

| Nuia a răspuns:

Nu. logiclaughing

| T30D0RA explică:

Eu ma refeream la net gratis de 7 zile. Cine naiba are atata credit pentru internet mobil? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca apuci sa activezi optiunea inainte de a intra in perioada de gratie, iti va merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-a mers deloc...si euu sunt in perioada d grattie x-( din pacatee`...si cand ai credit trebuie sa scrii *100# si sa dai p ramura servicii si o sa vezi