| OxyG3N12 a întrebat:

Stie cineva un tutorial sau sa-mi explice cum pot face un videoclip cu o poza (oarecare) in care poza sa virbreze pe linia melodia, si la bass? Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.

2 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Te referi cum este la NCS, Proximity, Monstercat etc?

| OxyG3N12 explică (pentru milinalexandru):

Nu stiu la ce te referi... uite un exemplu : https://www.youtube.com/watch?v=Ilxu41_2n00. Uita-te la imaginea dupa fundal, se aprinde lumina in ritm cu muzica.Eu vreau ori asa, ori sa vibreze imaginea in ritm cu muzica. Sper ca intelegi ce zic...