| rezoitsa a întrebat:

Stie cumva cineva cum pot sa-mi scot timelineul dupa facebook sau daca mai poate fi scos?straight face

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

TIMELINE-ul de la Facebook sau Cronologia NU se poate sterge sau dezactiva dar….exista o posibilitate de a amana trecerea la Timeline, si anume aceea de a folosi Internet Explorer 7. Da, Timeline-ul nu se vede cu IE 7.In Internet Explorer 7 se vede vechiul profil pe care il ai.
Bafta !

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu mai ai ce sa-i mai faci! asa am facut si eu o mare prostie si acum asta este il las asa. Timelineul este Updates la Facebook

Răspuns utilizator avertizat
| Fabian20 a răspuns:

Nu mai ai ce sa i-i faci...de la 1 februarie toate profilele trebuiau sa sa schimbe in timeline da s-a amanat data...deci toti care au cont pe fb o sa aiba profil timeline cat de curand

| Neeli a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/
Alegi browser-ul, salvezi si instalezi!
Simplu!
Asa poti!

| SupradozaDeVisee a răspuns:

Oh, te rog. Intra pe Google si scrie asa : timeline remove si deschide prima optiune. Selecteaza browser`ul pe care il folosesti si instaleaza extensia respectiva browser`ului. Si adio timeline oh go on Nu te mai lua si tu dupa toti!