| SkittlesS a întrebat:

Cum pot sa imi scot Timelineul de pe facebook?! [din cauza ca nu este finisat. si prietenii nu imi pot vedea postarile pe wall nici familia de jos. ] va rog. FUNDA!

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Timelineul am inteles ca nu se mai scoate.si Ca toate persoanele sa vada ce ai pe wall etc trebuie sa intri la setari de confidentialitate si sa alegi acolo cine sa vada ceea ce postezi. uite aici link-ul http://www.TPU.ro/......dica-daca/ si urmeaza pasii. sper ca merge link-ul