| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva cu imi pot crea propriul hotspot WIFI ca sa ma conectez de pe telefon, dar fara cheltuieli... Funda

6 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Ori iti iei router (costa vreo 150 lei unu calumea dar merge mult mai bine decat un program gen hotspot) sau descarci un program gen hotspot.
Uite iti dau eu unu: https://virtualrouter.codeplex.com/

| anonim_4396 explică (pentru DanyBv):

Nu merge, zice "The group resources is not correct state to perfom the request this operation" Ce fac?

| anonim_4396 explică (pentru DanyBv):

Ma ajuti please?

| anonim_4396 explică (pentru DanyBv):

Baaaaaaaaaa

| DanyBv a răspuns:

Mda...
Am impresia ca stiu de ce nu merge...
am uitat sa precizez asta...
merge sa faci un hotspot parca doar de pe laptop... (pentru ca laptopul are wifi)
daca nu ai laptop trebuie sa iti cumperi router...

| Danzell a răspuns:

Iti trebuie un router wireless deci orice ai face tot trebuie sa dai bani.