| Denis15 a întrebat:

Stiti cumva cum pot face update la android de la 2.3 la 4.1 Jelly Bean pe un Sasmung galaxy ace plus?

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Du-te la settings. Informatii despre telefon si apasa Actualizari disponibile. Bafta

| Andreeac33 a răspuns:

Incearca din setarile telefonului sau prin Kies ( programu ala pentru Samsung)-daca nu il ai, descarca-l din play store sau du-l la un service GSM.

| deeamaria a răspuns:

Incearca din setarile telefonului sau prin Kies daca nu il ai, descarca-l din play store sau du-l la un service GSM.

| Loadout a răspuns:

Se poate Daca iti Rootezi Telefonul apoi instalezi un Custom Rom pe el. Rootarea si instalarea telefonului duce la pierderea garantiei iar uneori la "Brick" deci iti asumi responsabilitatea. Ai putea cauta pe google un custom rom pentru Samsung Galaxy Ace Plus.