| dikaaa a întrebat:

.. Stiti cumva daca firma CIT Grup este de incredere, adica nu vreau sa cumpar ceva si sa ma trezesc cu altceva, mai pe romaneste sa nu imi dea teapa. A mai cumparat cineva? Sunt de incredere, pot cumpara cu incredere de la ei? Va rog cat mai este Black Friday

1 răspuns:
| alexutzu1981 a răspuns:

Poti cumpara cu incredere. Firma e din Timisoara, si am fost personal la ei sa cumpar un PC, pe care ulterior mi l-au livrat la domiciliu la solicitarea mea si m-a tinut destul de mult. Acum cativa ani am mai cumparat altul, si inca imi fac treaba cu el. Recent mi-am luat o imprimanta laser de care sunt foarte multumit.