| mnopqr a întrebat:

Stiti cumva daca Tissot produce ceasuri cu mecanisme quartz? Adica ceasuri fabricate de Tissot nu replici ieftine care se vand in general...

Va rog sa raspundeti doar daca sunteti in cunostinta de cauza!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Le gasesti pe www.tissot.ch daca dai quartz la movement type.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Sigur ca da, se produc cu doua tipuri de mecanisme, quartz si automatic.
In Romania poti cumpara de la watcshop, cu preturi de la vreo 8-900 de lei in sus.
http://goo.gl/HTyVY
Bafta

| Abraxos a răspuns:

Da produce din cate am auzit eu