| kegrtteger a întrebat:

Stiti oamenii aia care pun videouri pe youtube cu minecraft de pe telefon? E! Cum fac ei sa nu li se vada mainile in video?

10 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Se pot descarca diferite aplicatii in Smartphone, care inregistreaza ce afiseaza ecranul, precum Bandicam pentru Windows.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ei folosesc niste programe ca si fraps-ul pe PC, exemple nu stiu sa-ti dau sad

| Alexandr a răspuns:

Isi aseaza mainile cat mai departe... funda?

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Alexandr):

Tu mereu scrii la sfarsitul mesajului (chiar daca nu spui ceva util si stii si tu asta), funda?

| Intrebatoru99 a răspuns (pentru Alexandr):

Alexandr Funda?
Serios?
E chiar ridicol ei folosesc programe

| ChrystianSandu a răspuns:

Ei folosesc screen recorder. Il găsesti pe Google Play, dar ai nevoie de root.

| Elena14Ely a răspuns:

Ei folosesc un program special.

| Bodo69 a răspuns:

Descarci de pe magazin play programe, cum ar fi bandicam(si eu l-am avut dar nu stiam sa-l folosesc) si folmeaza ecranul telefonului, fara degetehappy

| Bodo69 a răspuns:

Descarci de pe google play aplicatia bandicam(sau ce aplicatie vrei tu) si filmeaza decat ecranul, fara degetehappy

| Bodo69 a răspuns (pentru Bodo69):

Scuza-ti raspunsul acesta inpluslaughing dar nu-mi aparea raspunsul dat, si l-am scris iar tongue