| andreicaia99 a întrebat:

Tableta Toshiba encore vi se pare o achizitie buna Tinand cont ca am luat.o de sarbatori la o reducere de 520 lei cu doar 12, 8 mil. Justifica.ti raspunsul.

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui sa ne spui asta, ca tableta este in mana ta, tu stii cum merge, ce face, cum se misca, ce probleme are... Daca te referi la reducere ca ai luat-o redusa cu 520 lei, stii tu cum e cu reducerile in Romania, abia acum a ajuns la pretul real, deci abia de la asta daca se scadea 520 lei era mega oferta laughing

| andreicaia99 explică (pentru JustCosmin):

Eu ma refeream daca stii tableta cum ti se pare