| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu se joaca in fiecare zi Remi Royal, iar eu nu prea ma mai joc deloc.Stiti cum as putea sa-i blochez si jocul si site-ul de unde il ia? Dar sa nu isi dea seama.

1 răspuns:
| myruna2012 a răspuns:

Pai pur si simplu faci o diversiune la net si spui ca nu poate fii rezolvata doar de tine daca pui un cod sau gasesti un cod in liniste
Si ii spui ca nu trebuie sa fii deranjat sau mai simplu daca stii unde e siteul si cum sa il gasesti, Undeva acolo unde scrie informatii ( sti tu cand scrii la google iti apar variante mai multe)
Unde scrie informatii scrie si ceva cum ar fi putut blocat! si daca are imailul de acolo iti faci un imail in care ii trimiti ca remi royal a fost inchis (dar iti faci un imail nou care scrie Remi Royal) si spui acolo ca asta e si adresa noua de mail... spor la treaba