| MichaelKinGzZz a întrebat:

Știe cineva (Cumva) aplicații pentru Android ca să pot asculta muzică în timp ce am Telefonul blocat sau în BackGround? (O aplicație Free mă interesează) și ceva de genul ca NetFlix? Mulțam, dau Fundă

6 răspunsuri:
| RaduFlorentin34 a răspuns:

CHROME Apasa mod desktop intra pe yt si gata

| serban57 a răspuns:

Poti incerca spotify, dar fara abonament iti da niste recomandări de rahat. Dar internetul e apk-uri pentru spotify premium. Cat despre ceva ca Netflix, nu prea ai variante gratis, doar sa vezi serialele online.

| MichaelKinGzZz explică (pentru serban57):

Plus că mna. România și Spotifyu nu prea se înțeleg. deci trebuie să apelez și la un VPN.

| serban57 a răspuns (pentru MichaelKinGzZz):

Spotify e disponibil in Romania de prin mai. Nu mai e nevoie de vpn

| MichaelKinGzZz explică (pentru serban57):

Ciudat sincer. Deoarece mie (Cel puțin) Când dau să intru (Login) Introduc datele și imediat după mă dă afară din aplicație

| VioVio98 a răspuns:

Încearcă "Bs-Player"