| Axelx a întrebat:

Știe cineva de unde aș putea cumpăra niște cabluri audio pentru un sistem 5.1? Locuiesc în Oradea dar sunt dispus să cumpăr și online.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Le poti gasi la magazine electronice de specialitate sau de calculatoare din oras sau in mall-uri la sectiile unde se vand TV, audio, echipamente IT (Domo, Media Galaxy, Altex etc), adica de unde poti cumpara si cablu mufat gata pentru Internet.
Doar trebuie sa stii ce mufe si ce lungime trebuie sa aiba (de obicei mufe jack de 3, 5 mm stereo sau RCA).

| octav005 a răspuns:

Inceraca pe olx din oradea,

| Crisstinayy12 a răspuns:

Și eu stau in Oradea.

| raultzz a răspuns:

EMag,recomand cu incredere