| Gimihumulukuakua a întrebat:

Salut tpu.Tocmai am achizitionat o tableta android 4.4, intrebarea mea este,pot instala gps auto, full europa pe ea? are 16gb, suporta si card.nu doresc gps'urile din magazin play! fundaaa

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.igonavigation.com/ modul in care ti-l instalezi nu tine de mine.

| shannygelu a răspuns:

Prima data trebuie ca tableta sa aiba gps apoi poti pune igo pe ea

| Contdeuser a răspuns:

Cel mai util este sa iti iei un gps ca sunt mult mai fiabile. poti vedea aici http://gpsauto.net/ cateva modele foarte bune. eu am luat unul si sunt foarte multumit.