| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am luat un virus, adica pe trojan horse pentru ca am downloadat border skin. Cum scap de el? La cel mai bun raspuns funda! happy

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Folosesti un antivirus, recomandat ar fi kaspersky.
Dai full scan si vezi ce iti gaseste.

| alinutz33311 a răspuns:

Ai nevoie de un antivirus, dupa stergi fisierul respectiv. Faci o scanare completa a calculatorului si daca mai descoperi stergi tot ce este infectat. Daca nu scapi singura solutie este sa pui windows-ul!

| al3xander a răspuns:

Instaleaza malwarebytes http://www.softpedia.com/......base.shtml si fa o scanare totala.

| Crucified a răspuns:

Multumesc de raspunsuri! big grin Nu stiu cui sa-i dau funda, toate raspunsurile sunt bune. Ms!

| valyx47 a răspuns:

Bitdefender ca sa il gasesti si daca se poate sterge ai terminat cu el. Daca inca iti mai face probleme, faci un back-up la fisierele importante din hdd, de preferat cele care nu sunt in C:, si reinstalezi Windows.