| Raulika a întrebat:

Tocmai mi-am descarcat Skype-ul si imi da o eroare la care imi scrie:Windows cannot fin (null). Make sure you typed the name corectly, and then try again.To search for a file, click the Start button and then search
Si daca vreau sa inntru din folderul unde am instalat skype imi zice acelasi lucru doar ca nu imi da null ci : cannot fin c/program files/skype/skype.exe

Ce ar trebui sa fac?

Fundaaaaaa

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Reinstall, fara restart si vezi daca iti merge. Ai grija ca skype.exe sa se afle in calea in care este specificata in scurtatura.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro