| AyZ a întrebat:

Tot incerc sa instalez Realtek AC'97
(placa audio) si nu reusesc, imi da o eroare: "Windows can't verify the publisher of this driver software". Am windows 7, sistem 32-bit. Va rog ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
| criss007 a răspuns:

Downloadeaza 3dpchip il instalezi si iti da drivere automate pentru tot

1 răspuns:
| neagucostel a răspuns:

Driver-ul nu se potriveste cu versiunea
ta de windows.
uite ce trebuie sa faci:

1big grinownload driver identifier
Este un program foarte bun care odata ce il ai instalat va face o scanare a PC-ului si iti va da tot ce ai nevoie
2:dupa scanare iti va porni o lista cu drivere si cu updaturile disponibile
da click pe ce iti trebuie si dai download
3.va trebui sa te inregistrezi.
Dupa asta va trebui sa platesti licenta dar nu e nevoie, stai linistit.
Vei Primi mai multe optiuni dar tu va trebui sa dai click
pe ceva de genul:"I Can't Pay Please help me", dupa asta vei mai primi niste optiuni iar tu va trebui sa alegi ceva de genul " I Don't Have money, pleaseGive A Free Day".
5.Acum Poti Downloada Drivere timp de o zi
6.fi fericit