| FleshUl a întrebat:

Uite intrbarea mea: daca ai cont pe steam ai toate jocurile gratis ( eu nu cred)?

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Unele sunt gratis, altele nu.winking

| Pool77 a răspuns:

Nu nu le ai. Trebuie sa le achizitionezi.

| GeorgianaMdg a răspuns:

Sunt foarte putine jocuri gratis. Pe restul trebuie sa le cumperiwinking

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Foarte putine jocuri sunt gratuite, unele costa chiar foarte mult, de exemplu Far Cry 4 cred ca este vreo 60 de Euro.
Cine ti-a spus ca toate sunt gratuite te-a pacalit.

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Foarte putine jocuri sunt gratuite, unele costa chiar foarte mult, de exemplu Far Cry 4 cred ca este vreo 60 de Euro.
Cine ti-a spus ca sunt gratuite a vrut doar sa te pacaleasca.

| Yuki24 a răspuns:

De obicei da, eu am cont pe steam si toate jocurile sunt gratis.

| Geo_George_2000 a răspuns:

Nu, nu sunt.Contul de steam este gratis iar jocurile trebuie sa le cumperi.Niciunul nu este gratis, sunt trial-uri doar ca sa le incerci...