| anonim_4396 a întrebat:

Asa, deci am primit pe steam 3 gift pentru the crew wild run-beta, le-am dat deja, dar intrbarea mea este, dupa ce se termina beta jocurile mai raman in steam sau dispar? :D
http://imgur.com/pILUwVM FUNDA

Răspuns Câştigător
| DoBrOOO2001 a răspuns:

Daca langa joc scrie mai sunt x zile ramase dupa ce se termina acele zile iti vor ramane dar nu te vei putea juca doar daca la vei cumpara

| anonim_4396 explică (pentru DoBrOOO2001):

Nu scrie big grin

3 răspunsuri:
| OPisAfagit a răspuns:

Cum le-ai primit gift? Betaurile sunt gratis. Si nu, nu raman. Black Ops III beta mie nu mi-a ramas. Poate ramane daca nu il dezinstalezi.

| anonim_4396 explică (pentru OPisAfagit):

Nu gasesti jocul in store, le primesc doar cei ce aveau the crew cumparat pe cont