| anonim_4396 a întrebat:

un prost mi-a dat un link de la site-ul PornHub. O sa imi creasca factura fiindca am inrat pe site? E gratis sau cum? straight face

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Normal ca e gratis, ca sa platesti trebuie sa-ti faci un cont si sa platesti o suma pe luna. Daca te-ai uitat si ti-ai consumat din trafic asta e altceva, dar nu cred ca iti va veni la factura ceva. stai linistit.

| IAmAlex a răspuns (pentru Public22):

Cum adica mi-a consumat din trafic?

| Public22 a răspuns (pentru IAmAlex):

Traficul este limita descarcarilor, adica cat poti sa descarci, dar cred ca ai trafic nelimitat. nu-i problema.

| IAmAlex a răspuns (pentru Public22):

Ok Merci!

| Public22 a răspuns (pentru IAmAlex):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| JohnySinsGordonRamsey a răspuns:

Frate eu zic sa mai intri si sa te documentezi un pic