| Canndii a întrebat:

Unde găsesc cablu USB
lightning pentru iPhone, as vrea original, fără adaptor. Cum mi-aș putea da seama care este original? Un link către acel produs as vrea si eu happy
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/cabluri-date-telefoane/brand/apple/c

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

De aici il poti comanda original: https://www.apple.com/shop/product/MD818AM/A/lightning-to-usb-cable-1-m
Dar dupa cate vad eu are 2 leduri mici care se ascund la intrarea in mufa usb. Ce luminozitate sa faca acelea? :-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand, lightning, pe toate siteurile de pe internet, au recenzii doar 1 stea, cel mult 2, si mi se par de proasta calitate.

| Canndii explică (pentru anonim_4396):

Si cu ce as putea incarca un iPhone, daca nu cu lightning? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Canndii):

Nu ca a-si avea altceva ce sa recomand in afara de original, asta stiu si eu, ca am Iphone, am luat o chinezarie, care m-a tinut mai mult decat originalul, si spre surprinderea mea, nici nu imi arata ca nu este ok sau altceva.

| Richard2003 a răspuns:

Poti incerca pe apple.com is originale acolo