| NYCVlad a întrebat:

Va rog! Putin ajutor, cand ascult muzica, pe youtube, winamp, aimp3 s-au orice altceva imi paraie boxele! se aud mici paraituri din minut in minut! Am boxe genius 5.1 5050 dar le folosesc pe modul stereo pentru ca nu am mai multe iesiri la pc! La mp3 merge perfect, si cand aveam si windows 7mergea perfect! Dar de cand am bagat windows 8, v-am spus paraituri, sa fie oare de la windows? thinking firele le-am verificat, curentul este bun! Daca ar fi ceva de la setari va rog sa ma ajutati! Funda celui mai bun raspuns happy!

1 răspuns:
| BuRSuK93 a răspuns:

Cred ca este de la sistemul de Bass am avut si eu aceasta probleme foarte des dar eu folosesc Realteck si acolo imi fac setarile necesare cauta si tu sigur te v-a ajuta mult!
In special sa reglezi pe speaker 5.1